Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvěk po 6-ti letech

Trvalé EGO a neměnná osobnost? Ukažte mi kde je.

Tyhle stránky jsem vytvořil ze zvědavosti cca před 13ti lety, když mi pomalu táhlo na v18náct. Když si dnes pročítám o čem jsem si myslel, že stojí zato předat internetu, dnes to vidím jinak. Osobnost se mění. Z dnešního pohledu bych dokonce řekl, že žádná trvalá osobnost realně neexistuje. Je to jen taková snůška momentáních návyků, které za EGO považujeme.

Co se u mě za těch 13let odehrálo? Vemu to hopem a jen to nejdůležitější. Začal jsem hrát na trubku a přidal se do kapely Koala Beat hrající svoje věci, balancující na pomezí žánrů funku,rocku, reggea, ska a svoji neorganizovaností i na hraně punku. Abych nám trochu přihřál polívčičku tady jsme nahráli jednu pecku a natočili video. Začal jsem meditovat, což bych všem mohl vřele doporučit. Stačí to vydržet pár let a účinky se zaručeně dostaví, stačí mít autentického učitele, který absolutně prožívá to o čem učí. Potkal jsem pár milých slečen a byl 3krát u zubaře.

Dost mě překvapuje, pokud se podívám na statistiky stránek, ta unikátní návštěvnost tady. Vzhledem k tomu, že jsem za posledních 6 let nepřidal žádný příspěvek. Abych této návštěvnosti využil k něčemu smysluplnému, budu sem dávat odkazy na aktuality, které mě zaujaly ve virtuální realitě, nebo jsem je navštívil někde v tom takzvaném realném světe.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář