Jdi na obsah Jdi na menu
 Otázka dne zní. Jak se nejlepším způsobem seznámit s novými sousedy v paneláku?Provést kompletní rekonstrukci bytu, přece.Ranní rozcvička v podobě trhání lina, musela rozproudit krev nejenom mě.Klení a zoufalé zasekávání páčidla pod nepoddajný material, bylo velmi probouzející pro všechny zůčastněné.Nadále však platí, máme rádi sousedi :) .
Nová Fotogalerie, Náhodné:Kdyz muze bejt na adventnim kalendari santa se svou partou, tak proc ne tihle...? tesco si opravdu vybira sve produkty peclive .mimochodem jsem take zaslech,. ze bordely prisly s novou escort sluzbou. jejich stripterky a stripteri vam na stedroverecni den mohou rozdavat darky .)
 
Procházka okolo Hlavního nádraží
Procházka od Muzea, směr Hlavní nádraží, Sherwoodským parkam a pak dál na Masaryčku. By mohla být průpravným školením, možná i praktickou zkouškou pro sociální pracovníky a budoucí zaměstnance drop-inu. Jednotlivci i skupiny, co se v této lokalitě stahují, jsou opravdovou všehochutí pražanů i návštěvníku. Okolo tohoto pověstného parku neexistuje žádná selekce, žádné rozdělování na vrstvy, posuzování podle věku, vzrůstu, nebo pohlaví. Dva kravaťáci na lavičce reší nad papíry jejich byznys. Hned vedle nich posedává hlouček bezdomovců, skládají své drobné na krabicáka a podávají si jednu usmolenou cigaretu. Řez společností, jak když střelí. Nemohu si pomoct, ale od jisté doby tam chodim velmi často, úplně mě to tam táhne a tešim se co tam ten den uvidim. :D
Cesta vlakem
Jedu vlakem, na skle se blýskají různé tvary, modelované z dopadlých
kapek, proniklých bublinou kolem svištícího vlaku, osvětlovaných zuřící bouřkou. Vyjdu ven, je teplo a déšť jen lehce máčí oblečení. Cesta lesem v noci je lákavá, vyrážim.
Vidim jen pár kroků před sebe. Zbytky světla se odraží od zesvětlalé
zmoklé cesty. Jinak je všude tma a dají se tušit matné stíny v
okoloním lese. Znovu se zableskne a na pár desetin sekundy, se několikrát za sebou odhalý okolni dosud utajená cesta. Do hlavy se vkrádají hororové scénáře. 50 metru předemnou, se objevý stojící postava v kápi, při dalším blesku je tam jen strom :D Dokonalej trénink na hororové filmy.

Odlisnost kultur


Doted byl pro me odlisnost kultur jen pojem, ale dnes jsem videl zvlastni situaci. Beham po praze, dostanu chut na jedno, zaskocim do pivnice, maji plzen. Byla hned po ruce, jaka nahoda. Piju, pokuruju, sleduju lidi. Na levo ode mne sedi starsi pan, na pravo krafou dve stetule. u stoluprede mnou, rodinka arabskeho puvodu. Pan, pani a jeden maly netvor. Spunt si hraje s balonkem. Pride servirka, neco si objednavaji. Malej, asi ze znudenosti. PRASK, balonek. Vse v poradku servirka, jen trochu rozpacita. Po chvilce na scenu prichazi, dalsi arab. Idiot od pohledu, svetrik od diora, kozena capka, paradni capek. Jakmile pride ke stolu a promluvi, zena se okamzite zahaluje. Nemela burku, jen satek pres hlavu a na krku rychle upinaci rousku. Tu si nasazuje. Idiot zacne neco neprijemne rejt do sedicoho otce, ten podle obliceje zjevne prekvapen, mozna malinko namichnut. Chvilku si neco zvysenymi hlasy prehazuji, jazyk sem nepoznal. Hovado odchazi. Rodinka se urychlene zveda, plati a fofrem se dekuji pryc. Kozena cepice, neco zapalene vypravi kolegovi u sveho stolu rukama dela posunky, jako kdyz si nasazuje salu. Mela by byt ta zena rada, ze ji na miste nezkopal? Zijou arabove tady, nebo my tam?Blbost? Nemuzu si pomoct, ale prislo mi to vazne zvlastni. Na celnicich by meli rozdavat letaky, predsudky a kulturni zvyklosti nechte ve sve zemi, kurva. A jeste k tomu takovyhle.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář