Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strašný bláboly

Byla hodina matematiky a úča zadal příklad na zpočítání.Za chvíli se zeptala jedné kamarádky,která nebyla zrovna nejbystřejší, jak je daleko.Lenka na to: Nóó, víte, sem se zasekla někde na začátku. Můj spolusedící dodal: No to jo, už v pěti letech.

"Rozhovor" dvou vyhulenců:
první se ptal : My sme se spolu bavili? druhý : Jo, bavili, ale nevíš o čem?

Tato hláška je z Terryho Pratcheta nevim přesně z kterýho dílu:
Někteří lidé si myslí, když se jim obrátil palec proti prstům tak sou něco víc.

Fight Club
Scénář Jim Uhls, z úst Tylera Durdena(Brad Pitt) : Věci které vlastníte, pak vlastní vás.

Milan Vítků, spolužák ze třídy.Je buddhistou a dospěl k takovému pohledu na společnost, že se rozhodlo odcestovat do Indie:
Nějak mi poslední dobou dochází, jak se lidi furt chtěj mít dobře, a proto se snažej dělat , "věci" který k tomu ,,vedou" , ale ve svý hlouposti našli způsob, kterej tam nevede :-) , Furt se staraj o to aby se měli dobře , a přitom jim paradoxně nezbyde čas nato ,,mít se dobře" - schválně skus pozorovat ty hlavy, jak todle furt bez ustání dělaj.

Marek M. řekl opravdu duchaplnou poznámku na svůj stav, jedna flaška ferneta citruse.
SHIT VOLE SEX . Jakmile to dořekl upadl do ožraleckýho komatu, a dvě hodiny byl mimo tento svět a neprobudilo ho opravdu nic,čpavek, kamárádovy boty na sport po dvou hodinách sowftballu. Když se probral poblil v okolí všechno co ho jen ve své nepřítomné mysli napadlo. ;)

Jel jsem autobusem a nedaleko ode mně seděli vedle sebe holka z klukem.Bavily se spolu, nebyl jsem od nich daleko, takže jsem jim dobře rozuměl co si povídali.Holka si zněj dělala srandu kvůli trapné situaci, která se mu stala ve škole. Trochu se urazil popad rychle noviny co měl na klíně, ale vzal je do ruky obráceně. Nechal to tak a čekal co na to slečna.Ta se samozřejmě zeptala proč je čte obráceně.On ji z ledovým klidem odpověděl, že normálně už je čet....

Knížka Mládí v hajzlu od C.D. Payna:
Že by byl můj velkej drogově závislej motor dvakrát hospodárnej,to teda nehrozí.Ujel sem šedesát dva celých sedm kiláků a čtvrtina nádrže předraženýho benálu byla v tahu.Pokaždý když sem přidával plyn, cejtil sem, jak se kdesi v Saudský Arábii nějakej dobrak směje.Po obědě sem doplnil nádrž a pomoulou jízdou se vrátil do motelu, abych se připravil.Operace Útěk milované z vězení začína dnes večer.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář